Wybierz swoją kolorystykę
   

Jeśli czeka Cię skompletowanie wyprawki albo chcesz kupić swojemu dziecku zabawkę lub ubranka i nie wydawać na to fortuny, skorzystaj z rozwiązania, które stosuje już tysiące polskich rodziców – kupuj dziecięce rzeczy z drugiej ręki na Sprzedajemy.pl.Wraz z pojawieniem się dziecka na świecie, rodzice stają przed wieloma wyzwaniami, również tymi finansowymi. Nawet, gdy ograniczymy liczbę dziecięcych rzeczy do tych naprawdę niezbędnych, lista zakupów i tak jest długa. Dlatego warto zapoznać się ze sposobem, który doceniło już wielu rodziców i kupować rzeczy z drugiej ręki na platformie handlowej Sprzedajemy.pl.

To się opłacaDzieci szybko rosną (szczególnie w pierwszych miesiącach życia), więc wciąż potrzebują nowych rzeczy i akcesoriów do pielęgnacji, zabawy i rozwoju. Kupowanie rzeczy z drugiej ręki to realna oszczędność, bo za wiele akcesoriów, które w sklepie kosztują kilkaset złotych, zapłacisz już kilkadziesiąt. Niektóre (np. ubranka) sprzedawane są przez rodziców nawet za symboliczną złotówkę.
Na Sprzedajemy.pl można znaleźć oferty sprzedaży dziecięcych rzeczy – tych używanych i całkiem nowych (często jeszcze z metką lub w oryginalnym opakowaniu, np. nietrafione prezenty, za małe ubranka czy zabawki, którymi dziecko w ogóle nie chciało się bawić).

Co warto kupować?Na pewno warto zastanowić się nad kupieniem używanego wózka, bo to jeden z największych wydatków dla młodych rodziców. Za nowy trzeba zapłacić nawet ponad dwa tysiące złotych, a używany można kupić już za kilkaset złotych, w zależności od modelu. Sporo można także zaoszczędzić kupując używane krzesełko do karmienia, chodzik, kołyskę czy leżaczek.
Kupowanie ubranek z drugiej ręki też się opłaca. Większość z nich jest w idealnym stanie, bo maluch miał je na sobie tylko kilka razy. Takie ciuszki można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze, np. bluzę z kapturem za 6 zł albo spódniczkę za 13 zł. Wśród ofert na Sprzedajemy.pl znajdują się też gotowe komplety albo tzw. paki, czyli zestawy kilkunastu lub kilkudziesięciu ubranek w danym rozmiarze już za kilkanaście złotych.
Warto kupować także używane zabawki, szczególnie te elektroniczne i edukacyjne. Za te z drugiej ręki zapłacimy o wiele mniej. Znacznie taniej można kupić całe serie zabawek (np. lalki, samochodziki, gadżety z postaciami z bajek).

Nie wyrzucaj tylko sprzedajZabawki wysypujące się z każdego kąta albo sterty nieużywanych ubranek, które zalegają w szafie to także Twój problem? Pomyśl o tym, by je sprzedać. Na Sprzedajemy.pl swoje oferty można wystawiać za darmo, bez rejestracji. Nie są pobierane żadne prowizje od transakcji. Sprzedając niepotrzebne rzeczy zyskasz pieniądze, które możesz przeznaczy na inne zakupy i wydatki oraz odzyskasz wolną przestrzeń w swoim domu.


poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ