Wybierz swoją kolorystykę
   

Miło nam poinformować, iż eMaluszki objęły patronat medialny nad MR B – nowym produktem na rynku polskim. Kim jest MR B? To SUPERZABAWKA, która przylatuje na pomoc bolącemu brzuszkowi.Na forach internetowych, zrozpaczone mamy niemowląt szukają najrozmaitszych sposobów walki z uciążliwą dla dziecka (i jego rodziny) kolką niemowlęcą. Jak wiadomo, jedną z metod polecanych przez doświadczone mamy jest ogrzewanie brzuszka np. termoforem czy strumieniem powietrza z suszarki. Ale uwaga! W ten sposób można dziecko poparzyć!
Alternatywą jest MR B – zabawka z miękkiego pluszu (wypełnionego antyalergiczną włókniną), posiadająca wkład ogrzewający wielokrotnego użytku. Aby rozgrzać brzuszek swojego malca, nie potrzebujesz prądu ani wody. Wkład jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń. MR B wyprodukowany jest w Polsce, posiada atesty i certyfikaty.
Więcej informacji na http://www.sposobnakolke.pl/
Polecamy!

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ