Wybierz swoją kolorystykę
   

Celem Projektu jest promowanie idei najwyższej jakości wśród firm kierujących swoją ofertę do rodziców i dzieci. Producenci, dystrybutorzy oraz usługodawcy spełniający to kryterium mogą ubiegać się o certyfikat Znak Jakości KidZone.Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami dedykowanymi najmłodszym. Jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, a także:
• podnosi prestiż w oczach konkurencji
• zwiększa zaufanie Partnerów i Klientów
• pomaga w efektywnym budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i jej renomy
• dynamizuje pozyskiwanie nowych Klientów i kontrahentów
• potwierdza właściwe zarządzanie firmą oraz wysoką jakość oferowanych towarów i usług
• umacnia pozycję firmy na rynku
• jako doskonałe narzędzie promocji, pomaga w rozwoju firmy oraz sprzyja wzrostowi konkurencyjności

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości. Przyznawany Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które poprzez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. Certyfikat Znak Jakości KidZone- synonim najwyższej jakości! Wskazówka dla wszystkich rodziców!

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do projektu na bieżąco, jednak nie później niż do dn. 31.12.2013. Szczegółowe informacje ( regulamin, formularze zgłoszeniowe) dostępne są na stronie- www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/. Uroczysta Gala Finałowa z udziałem Laureatów- styczeń 2014.

Patroni medialni: eMaluszki.pl parenting.pl, Bajkownia- Fabryka Bajek, Baby Radio, dzidziusiowo.pl, wolnasobota.pl, LaDiva, MamaJakTy, Dziecko- Najlepsza Inwestycja, bejbej.pl; Dobra Mama, Dziecko w Warszawie, Edula.pl, Mama na zakupach, Edupełzaki, SkarbyDzieci.pl, Radio Bajka, Miejsca Dzieci, Zaradna Mama, Modaija.pl, miesięcznik Gaga, Lupiko.pl, Bliżej przedszkola, babyonline.pl

Organizator: KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci- realizator Projektu Znak Jakości, wydawca Kart rabatowych dla Rodziców, organizator Programu Lojalnościowego dla firm z branży dziecięcej, Agencja marketingowa KidZone Sp. z o.o. ul. Domaniewska 47; 02-672 Warszawa; www.kidzone.com.pl ; kidzone@kidzone.com.pl; znakjakosci@kidzone.com.pl

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Będziesz mamą? Świetnie! Stworzyliśmy dla Ciebie kalendarz ciąży, z którego dowiesz się jak rozwija się Twój maluszek i jak poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami.
Przewidywana data porodu:POKAŻ MÓJ KALENDARZ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ