Wybierz swoją kolorystykę
   
Jeśli z jakichkolwiek powodów planujesz celebrować nadejście Nowego Roku wyłącznie w gronie rodzinnym, Twoja starsza pociecha z pewnością będzie wniebowzięta. Jeśli masz w domu niemowę – Sylwester będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu z partnerem – tylko we dwoje. Podpowiadamy jak zorganizować ostatni tegoroczny wieczór w swoim M4 , aby był on atrakcją zarówno dla rodziców jak i dzieci.

Jeśli z jakichkolwiek powodów planujesz celebrować nadejście Nowego Roku wyłącznie w gronie rodzinnym, Twoja starsza pociecha  z pewnością będzie wniebowzięta... Nie każdego stać na wielki bal sylwestrowy w eleganckiej restauracji. Nie każdy też lubi takie wypady. A jeśli lubi i ma pieniądze, to zdarza się, że nie ma z kim zostawić dziecka. Szara rzeczywistość: opiekunka odmówiła pomocy, babcia się rozchorowała. Jednym słowem - brak możliwości pozostawienia pociechy pod czyimś „czujnym okiem” wymusza decyzję: sylwestra spędzasz w domu.

Jest wiele plusówNiewątpliwym pozytywem rodzinnego sylwestrowego party jest aspekt finansowy. Wyjście do knajpy to wydatek paruset złotych, nie mówiąc o dłuższym wyjeździe, np. w góry. Poza tym znika problem pt. „nie mam się w co ubrać”, który zazwyczaj pojawia się przy okazji imprez większego bądź mniejszego formatu. Noc sylwestrowa spędzona w gronie najbliższych zacieśnia więzy rodzinne a dla dziecka jest wielką frajdą: w końcu najlepsze imprezy organizują rodzice!

Niemowlę w domuJeśli Twoje dziecko jest naprawdę malutkie, trudno żeby czuło sylwestrowy klimat i czynnie uczestniczyło w przygotowaniach do tego wydarzenia. Połóż więc pociechę do łóżeczka o zwykłej porze i jeśli to możliwe, ulokuj je na noc w tej części mieszkania, w której ewentualne odgłosy noworocznych fajerwerków będą najmniej dokuczliwe. Sama z partnerem postaraj się o wyjątkową atmosferę. Przygotuj jakąś dobrą kolację i szampana. Może warto ten wieczór wykorzystać na obejrzenie dobrego filmu? A może szybki kurs salsy? W końcu w Sylwestra się tańczy! Z pomocą przyjdą Ci filmy dostępne na YouTube. A jeśli jesteście zmęczeni opieką nad dzieckiem i macie ochotę poleżeć w łóżku, to po prostu zróbcie to. Nic na siłę. Przed snem nie zapomnijcie tylko złożyć sobie życzeń!

Starszy maluchDla kilkulatka, noc sylwestrowa jest dużym przeżyciem i z pewnością okazją do opóźnienia w czasie słynnego „siusiu, paciorek i lulu”. Zresztą, kto by kazał w taki wieczór iść przedszkolakowi spać o godzinie 20:00? Już od rana możecie zacząć dekorować dom . Balony, serpentyny, łańcuchy – im więcej tym weselej. Jeśli chcesz mieć malca „z głowy” na minimum godzinę, poproś by samodzielnie przygotował ozdoby na ten wyjątkowy wieczór. Ty w tym samym czasie postaraj się skomponować sylwestrowy jadłospis, nie zapominając o najmłodszym członku rodziny. Lody w zimie smakują dziecku tak samo jak w lecie, a bezalkoholowy szampan na pewno będzie sporą atrakcją. Postarajcie się o miłą atmosferę i prawdziwie szampański nastrój. W końcu to jedyna taka magiczna noc wśród 365.

Szczęśliwego Nowego Roku!

20.12.2012

poleć znajomemu

Imię i nazwisko nadawcy:
E-mail adresata:
Poleć


Link został wysłany

konkursy suwaczki
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ
Wybierz miesiąc, który Cię interesuje:

POKAŻ